Nasza misja


Dwoimy się i troimy abyś mógł odnieść sukces. Myślimy kreatywnie. Działamy innowacyjne.  Naszą mocną stroną jest nowoczesny park maszynowy i ludzie, którzy dbają o każdy – nawet najdrobniejszy szczegół.

Nasze możliwości


LUDZIE

to właśnie nasz zespół składający sie z osób z wieloletnim doświadczeniem w branzy  reklamy oraz marketingu może byc  Twoim sojusznikiem w walce o lepszy biznes. to właśnie dlatego braliśmy , bierzemy i bedziemy brac udział w dziesiatkach jak juz nie setkach szkolen w kraju i zagranica. Robimy wszystko by byc najskuteczniejszym z mozliwych  Twoich pomocników.. ,  być jak dodatkowa para w lokomotywie..jestesmy od wyprzedzania czasu nim ta lokomotywa dostanie zadyszki….,

JAKOŚĆ

Staramy sie opierac współprace właśnie o Jakość i to przez duże J!!! To nasz fundament współpracy, tylko tak możemy być partnerami. To dla nas bardzo ważne żebyś zrozumiał że dostaniesz do akceptacji kilka projektów czy próbek nie po to żeby cie denerwować wyborem czy decyzjami lecz po to żeby w finalnym etapie mieć  uczucie świadomości że lepiej już się nie da!

OBSZAR DZIAŁANIA

Każda strefa marketingu jest naszym obszarem działania a nieustanny nasz rozwój daje Tobie gwarancje dostępu do nowości, obecnych i nadchodzących  trendów oraz prognoz zachowań i upodobań konsumentów

PARK MASZYNOWY

Nasz park maszynowy jest ciągle rozwijany. Inwestujemy w nowe technologie i urządzenia, które zapewnią wymaganą jakość i powtarzalność produkcji.

PRODUKTY

Oferta MFREKLAMY jest bardzo bogata i niezależnie od tego co wybierzesz – czy to będzie usługa projektowania czy jakiś gadżet reklamowy robimy wszystko aby ten produkt był dokładnie taki jak sobie wymarzysz , bo tylko w taka współpraca daje Tobie pewność że Twój biznes zależy od Ciebie a nie od przypadkowego grafika.

REFERENCJE